PROJELERİMİZ

GRAND ATAKUM

Kendine has yenilikçe estetik modern yapı anlayışı ile Gran Atakule de yerinizi ayırtın

Projeye Gözat

Seyir Villaları

Her villaya özel geniş bahçeleri, barbekü alanı ve özel otoparkıyla stresten uzak bir yaşam için Bektaş İnşaat garantisiyle Seyir Villaları’nda harika bir yaşama başlayın

Projeye Gözat

Baruthane Projesi

Maksimum Konfor, Eşsiz Deniz Manzarası

PROJEYE GÖZAT

ATAKUM REZİDANS

Kendine has yenilikçe estetik modern yapı anlayışı ile Gran Atakule de yerinizi ayırtın

Projeye Gözat

4+1 BEYPINAR MAHALLESİ

2+1 KÖRFEZ PROJESİ

2+1 ATATÜRK BULVARI PROJESİ

3+1 ATATÜRK BULVARI PROJESİ

Her anı mutluluk veren modern bir yaşam.

PROJEYE GÖZAT

SAMSUN İlinin parlayan yıldızı Atakum İlçesinde görseldeki arazi üzerine seçkin bir yaşam kompleksi kurmayı amaçlıyoruz. Lokasyon , projemizin en büyük avantajlarından biridir. Şehrin tüm ana caddeleri ve ulaşım ağlarına kolayca erişilebilecek konumdadır. İçerisinde yüzme havuzu,oyun alanları,sosyal tesis,açık otopark,yürüyüş parkuru,alışveriş alanı ve güvenlik hizmeti ile hertürlü yaşam ihtiyaçlarınızı karşılamak için özenle tasarlanmıştır.
Projemiz A ve B Blok olmak üzere iki bloktan oluşmaktadır. Toplamda 120 daire olacaktır. Her iki bloğun tüm dairelerinde de eşsiz doğa ve deniz manzarası izlemek mümkündür.
A Blok ; katta dört daire, 3+1 ve 190 m2 ‘dir. B Blok ; katta üç daire ,4+1 ve 250 m2 ‘dir.
Sizler için büyük ,kullanışlı,konforlu ve lüks yaşam alanları tasarladık.


SAMSUN Atakum ilçesi Cağaloğlu Cadddesi üzerindeki inşaatımız, bir tarafı ana cadde üzerinde bir tarafı yan yola bakmak üzere iki tarafı da araç yolu üzerindedir. Her katta 2 bağımsız bölüm olmak üzere 7 katlı ve 125 m2 olan 16 bağımsız bölüm olacak şekilde planlanmıştır.Kullanılacak tüm malzeme ve işçiliğin 1.sınıf olacağı, lüx ve konforlu bir yaşam alanı tasarladık. Ayrıca Atakent Bulvarı mevkiinde olması , konum avantajını artırmaktadır. Ana cadde üzerinde olduğu için hem otobüs durağına hem de tranvay durağına yakındır. Binamız tamamen bitmiş olup iskanı alınmıştır.

YEŞİLDERE MAH.503.SOK. PROJEMİZ

SAMSUN un muhteşem deniz manzarasını her katta keşfedebileceğiniz Yeşildere Mah. 503.Sokakta bulunan inşaatımız katta 2 daire olacak şekilde 6 kat üzerine planlanmıştır. Dairelerimiz 1+1 planında oluşup herbiri net 55 m2 ‘dir.

SAMSUN ‘ un parlayan yıldızı olan Atakum İlçesinde, İstiklal Mah. 876.Sokakta bulunan inşaatımız, katta 3 daire olacak şekilde 7 kat üzerine planlanmıştır. Girişte dükkan ve 155 m2 kullanım alanı olan dairelerimiz, konfor ve lüx ön planda tutularak tasarlanmıştır.

SAMSUN ‘ un Atakum ilçesi Yenimahalle Mah. Kıbrıs Caddesinde bulunan şantiyemiz, hem Cağaloğlu Caddesine hem de Atakent raylı tren durağına yürüme mesafesindedir. Katta tek daire olacak şekilde kullanım alanı 195 m2 ferahlık, lüx ve konfor ön planda tutularak tasarlanmıştır.

SAMSUN ili Atakum ilçesi Yeni Mah. 3270.Sokakta bulunan sitemiz iskanı alınmış ve oturuma hazırdır.

 

SAMSUN ili Atakum ilçesi Yeni Mah. 3303.Sokakta inşaatı devam eden projemiz, 7 kat üzerine, katta 2 daire olmak üzere 12 daire ve 1 dükkandan oluşacaktır. Dairelerimiz 120 m2 olup 3+1 planında tasarlanmıştır.

SAMSUN ili Atakum ilçesi Yeni Mah. 3178. Sokakta bulunan projemiz, 7 kat üzerine, katta 2 daire olmak üzere 14 daireden oluşacaktır. Dairelerimiz 110 m2 olup 2+1 planında tasarlanmıştır.
İnşaatımızın tamamı bitmiş ve iskanı alınmıştır.

 

Samsun İli Atakum ilçesi Esenevler Mahallesi 310.Sokakta tamamı bitmiş ve iskanı alınmış olan projemiz konum itibariyle çok avantajlı bir durumdadır. Denizevleri Tranvay durağına 50 mt, Atatürk bulvarına 150 mt mesafededir. Tüm ulaşım ağlarına, okul, sağlık ocağı ve alışveriş mekanlarına çok yakındır.Katta üç daire olmak üzere 6 kat üzerine, 9 daire, 2 dükkan olarak tasarlanmıştır. Dairelerimiz 1+1 planında oluşup herbiri net 55 m2 ‘dir.